Vandrepokaler



SOMMERCUP

ÅR KANIN FØRER
1998 Robergåsens High Flying Gd Ch Aramis Karianne Eriksen, TBHG
1999 Bjørndalens S Ch Golden Surprise of Rocky Lene Rasmussen, TBHG
2000 Gt Ch Dixie Elisabeth Kåsen, Rogaland
2001 Chantelisès Ch Little Surprise Dream Point Lise Marie Ernestus, EOHK
2002 Elvebakkens Nils Helene Johansen, TFHK
2003 Elvebakkens Gt Ch Nils Helene Johansen, TFHK
2004 Prins Trampe I Selma Tandberg, TBHG
2005 Kings Ch Antarctic Snowflake Silja Brastad, TBHG
2006 S Ch Prins Trampe I Selma Tandberg, TBHG
2007 Kløverdalens Gt Ch In Praise Of You Kristin Bergan, TBHG
2008 Furukollens Skywalker Helene Osland, BOHK
2009 Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia Carine Rodal Moe, TH
2014 Rozettas Maddie Layne av Palema Anna Katrine Husted, TbHG
2015 Solheims Great Champion Mirake Ingrid Solheim, JOSKH



EDELS VANDREPOKAL
Vandrepokal fra Turid Lien og Liagardens Ch Edel til beste hunn i Rett bane elite på NM.


ÅR KANIN FØRER
2004 Bjørndalens Gt Ch Heroic Jewel Hedvig Rosenvinge, TBHG
2005 Bjørndalens Gt Ch Heroic Jewel Hedvig Rosenvinge, TBHG
2006 Gt Ch Sofia Odd A. O. Nannerud, TFHK
2007 Glittertinds Spectacular Election Hilde Torp, TH
2008 Bredes S Ch Special Wish Hilde Torp, BOKH
2009 Linddalens Ch Sommernatt Helene Wilmann, TBHG
2010 Neshagens Xenta Tonje Søfteland, BOKH
2015 Pandoras Chitas Helene Osland, BOKH



BESTE NYKOMMER I KROKET PÅ NM


ÅR KANIN FØRER
2007 Liagardens S Ch Tiril Rebekka Haga, TLHK
2008 Diamonds Ch Born With Pride Maria Svihus, SKH
2009 Furukollens Skywalker Helene Osland, BOKH
2010 Kløverdalens Ch Roseate Helene Wilmann, TBHG
2015 Grand Champion Sorrows Embrace Tonje Engen, TKH



BESTE NYKOMMER I RETT PÅ NM


ÅR KANIN FØRER
2007 Skogbakkens Ch Rummy Thea Mei Yu, EOHK
2008 Linddalens Ch Sommernatt Helene Wilmann, TBHG
2009 Linddalens Eurydome Carine Rodal Moe, TH
2010 Neshagens Xenta Tonje Søfteland, BOKH
2015 Friscos Chokladbegär Edel Yvonne Rimestad Rygg, JOSKH



VANDREPOKAL I LENGDE PÅ NM


ÅR KANIN FØRER
1994 Villie Grete Jensen
1995 Spotty Nina Marie Erga Njå
1996 Frida Ingve Undheim
1997 Robergåsens High Flying Gd Ch Aramis Karianne Eriksen
1998 Gt Ch Teddy Camilla Hiim Egeland, SKH
1999 Bjørndalens Mount Everest Tine Rasmussen
2000 Vicanetts Agile Wind Linn Therese Kolnes, SKH
2001 Chantelisès Gt Ch Trampoline Point Ramona Gursli
2002 Liberiks Gt Ch Prins Tino Silverline Elisabeth Kåsen, SKH
2003 Ch Julie Gro E. Oddsen Nannerud, TFHK
2004 Kirkebakkens Ch Funny Town Kristin Bergan, TBHG
2005 Little King Trine Holte. Grenland
2006 EKGs Ch Jean Paul Iren Mei Yu, EOHK
2007 EKGs Ch Jean Paul Thea Mei Yu, EOHK
2008 Fredrikstad Akvarium Lille Bananasplit Silje Andersen, SBHG
2009 EKGs Gd Ch Jean Paul Thea Mei Yu, EOHK
2010 Neshagens Pippi Jorunn Egner, EOHK
2010 Runaways Grand Champion Tamarillo Stine Grong Ruud, TSHK



VANDREPOKAL I HØYDE PÅ NM


ÅR KANIN FØRER
1994 Starlights Spirit of Freedom Benedicte Korsgaard
1995 Snutte Grete Jensen
1996 Snutte Grete Jensen
1997 Robergåsens Levis 501 Karianne Eriksen
1998 Robergåsens High Flying Gd Ch Aramis Karianne Eriksen
1999 Herregårdens Hippie Hovi Camilla Nilssen
2000 Ch Boomer Kine Stavnheim, SKH
2001 Bjørndalens S Ch Born With Trust Tine Rasmussen
2002 Ch Golden Flame Mari Gynnild, OKHL
2003 Ch Golden Flame Mari Gynnild, OKHL
2004 Ilebrekkes Ch Fashion Boy Siw Hauge, TBHG
2005 Ch Golden Flame Mari Gynnild, OKHL
2006 Vearlias Gt Ch Ante Kristin Bergan, TBHG
2007 Kløverdalens Chariot Kristin Bergan, TBHG
2008 Onyx S Ch Frid & Fröjd Elisabeth Kåsen, SKH
2009 EKGs Gd Ch Jean Paul Thea Mei Yu, EOHK
2010 EKGs Gd Ch Jean Paul Thea Mei Yu, EOHK
2015 Solheims Great Champion Mirake Ingrid Solheim, JOSKH



VANDREPOKAL RETT VETERAN NM


2015 DKCH Lisbodal Ella ll Martine Persson, TBHG



VANDREPOKAL KROKKET VETERAN NM


2015 Symremyras Ørn Irene A. Dahlby, SBHG



VANDREPOKAL KROKKET BANE NM


2015 Grand Champion Sorrows Embrace Tonje Engen, TKH



VANDREPOKAL KOMBI LU


2015 NUCH Macklemore Seim Paulsen, GKF



VANDREPOKAL KOMBI LUU


2015 NUCH Macklemore Seim Paulsen, GKF




Til toppen!